УКР  FRA  ARA
Почесний консул Туніської Республіки в Україні

Комерційний центр торгівельно-економічних зв’язків з країнами Північної Африки

Комерційний центр – багатопрофільна установа, що займається налагодженням торгівельно-економічних зв’язків України з країнами Північної Африки та постачанням на ринки країн Північної Африки високоякісної продукції українського виробництва.
На сьогоднішній день ринок українських товарів представлений доволі широким асортиментом, що здатний задовольнити не лише внутрішні, а й зовнішні потреби.
Для багатьох українських виробників відкривається перспектива виходу на зовнішні ринки збуту.

Північно-Африканський регіон є досить привабливим сегментом для зовнішньої торгівлі, де українські товари користуються значним попитом. Проте освоєння цього специфічного сегменту зовнішньоторгівельного напрямку в умовах пожвавленої конкуренції, зокрема з боку країн ЄС та США, є доволі складним процесом, що вимагає поміркованого підходу.

Комерційний центр торгівельно-економічних зв’язків з країнами Північної Африки, володіючи широкою інформативною базою, налагодженими контактами в зоні своєї спеціалізації та попередньо розробленою тактикою дій у веденні діалогу з урахуванням особливостей менталітету, надає цілий комплекс різноманітних послуг для встановлення та зміцнення торгівельних зв’язків з іноземними партнерами та здійснення зовнішньоторгівельних операцій за оптимально вигідних умов.


2007 Консульство Туніської Республіки в Україні